Známka pro psa , psí známky s rytím

Zde je naše nabídka známek pro psy. Označte svého zvířecího miláčka, aby se Vám neztratil. Nejlehčí způsob pro identifikaci vašeho psíka.

Ceny psích známek jsou včetně rytí. V nabídce více materiálů (hliník, nerezová ocel)

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Proč si nechat vyrobit psí známku?

Od roku 2020 máme povinnost čipovat psy. To, ale není důvod nekupovat ID známky našim pejskům. Psí známky ulehčí nalezení psa. Když se pes zatoulá a najde ho opuštěného nějaký kolemjdoucí stačí kouknout na kontakt uvedený na známce a kontaktovat ho. Není potřeba řešit nalezení nejbližšího útulku, kde by nám naskenovali čip speciální čtečkou a identifikovali ztraceného psa. Ve většině situaci se pes nezatoulá moc daleko, takže ho nálezce může dovést až k vám domů.

V dnešní době jsou psi považováni za důležitou součást rodiny a mnoho majitelů se snaží svým mazlíčkům poskytnout to nejlepší. Identifikační známky slouží i jako módní doplňky pro naše čtyřnohé mazlíčky. Známky vypadají stylově, ale zároveň jsou praktické.

Je důležité mít na paměti, že známka pro psa by měla být vyrobená z kvalitního materiálu, který vydrží dlouhodobé používání a nepoškodí se při běžných aktivitách vašeho psa. Také je důležité pravidelně kontrolovat známku, aby byla v dobrém stavu a aby byly informace na ní aktuální.

Celkově lze říci, že známka pro psa je velmi důležitým doplňkem pro každého majitele psa. Pomáhá v identifikaci psa v případě jeho ztráty a také v případě, že by pes někoho kousl. Slouží také jako takový šperk pro vašeho psíka☺. Neváhejte a vyberte si u nás vaši unikátní známku, která se bude líbit právě Vám!

Skvělé ceny
Skvělé ceny
nízké ceny, kvalitní materiál u nás si vybere opravdu každý
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží, v případě doručení poškozeného produktu navracení peněz.
Expresní výroba
Expresní výroba
Možnost expresní výroby, výroba do 24h od objednání
Unikát
Unikátní zpracovaní
Na známku vygravírujeme to co si zadáte do objednávky a tím vytvoříme unikátní produkt.