Kulatá psí známka

Nerezová, ocelová známka kulatá pro psy

Velikost: 25*30 mm

Hmotnost: 7g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.6.2024 28.6.2024 Zvolte variantu
199 Kč
Kulatá psí známka
Kulatá psí známka s gravírovaním
Tip

Psí známka kulatá

Jste majitelem psa a stále se snažíte najít tu nejlepší možnost, jak zabezpečit svého čtyřnohého přítele v případě ztráty? Psi známky jsou vynikající možností jak zajistit, že váš pes bude vždy identifikovatelný. Jednou z nejlepších možností na trhu jsou nerezové ocelové známky kulatého tvaru, které jsou nejenom stylové, ale také odolné a dlouhodobě trvanlivé.

Nerezová ocelová známka kulatá pro psy má rozměry 25*30 mm a hmotnost pouhých 7 gramů, což ji činí perfektním doplňkem pro psy všech velikostí a věkových kategorií. Malá hmotnost znamená, že váš pes ji ani nepocítí na svém obojku.

Co však činí tyto psí známky jedinečnými, je možnost vyrytí textu do známek. Můžete vybrat jakékoliv informace, které chcete mít na značce vyryté. Ať už jde o jméno vašeho psa, vaši adresu nebo telefonní číslo. Tato služba je zahrnuta v ceně produktu, takže nemusíte platit žádné dodatečné poplatky za tuto personalizaci.

Tato možnost rytí textu do známek je klíčová pro zabezpečení vašeho psa. Pokud se váš pes někdy ztratí, tyto informace mohou být klíčové pro jeho rychlé nalezení a bezpečný návrat domů.

Nerezová ocelová známka pro psy je také odolná vůči poškrábání a korozivním vlivům, což zajišťuje její dlouhou životnost. Ať už je váš pes aktivní a rád se hrabe, nebo je spíše klidný a tichý, tato známka vydrží jakýkoliv životní styl.


Co napsat na známku pro psa ?

Nejdůležitější jsou tři údaje:

  1. Jméno psa
  2. Adresa
  3. Telefonní číslo

Zadáte-li tyto informace na známku pro psa je to naprosto dostačující a známka lehce dopomůže k nalezení psa. Jméno psa na známce umožňuje ostatním rychleji zjistit, jak se váš pes jmenuje a případně na něj zavolat. Telefonní číslo a adresa jsou zase neocenitelné v případě, že by se pes někde ztratil nebo unikl. Díky těmto údajům se s vámi lidé snadno spojí a informují vás o tom, že váš čtyřnohý mazlíček byl nalezen a je v bezpečí.

 Produktové video: