Kost s tlapkou - font Arial

Ocelová kost s tlapkou pro psy.

Hmotnost: 8g

Velikost: 40mm*20mm

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 Zvolte variantu
229 Kč
Kost s tlapkou - font Arial
Známka pro psa
Tip

Nerezová známka pro psa s proraženou tlapkou

V době, kdy chovatelé hledají stále nové způsoby, jak vyjádřit svou lásku a péči o své mazlíčky, nabízíme unikátní a stylové řešení: nerezovou psí kost s proraženou tlapkou ve známce. Tato psí známka je nejen praktická, ale také estetická.

Naše nerezová psí kost s proraženou tlapkou ve známce je dostupná ve čtyřech různých barvách, což vám umožňuje vybrat si ten nejlepší odstín, který odpovídá povaze vašeho psa. Každá psí kost je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškrábání a opotřebení. Tento styl známky je ideální pro psy všech velikostí a plemen.

Nabízíme možnost vygravírovat jméno vašeho psa na jednu stranu známky a kontaktní informace na druhou stranu. Toto je velmi důležité pro případ, kdyby se váš pes ztratil. Nálezce může snadno přečíst jméno psa a vaše kontaktní informace a rychle vás informovat o nalezení vašeho mazlíčka.

Gravírování je prováděno laserem a je v ceně psí známky. Používáme font Arial, který je snadno čitelný a současně elegantní, což dodává vaší známce profesionální vzhled.

Velikost nerezové psí kosti s proraženou tlapkou ve známce je 40mm na délku a 20mm na šířku. Tato velikost je ideální pro většinu plemen psů a nabízí dostatek prostoru pro všechny potřebné informace, aniž by známka byla příliš velká nebo těžká pro vašeho psa.

Produktové video: