Nejprodávanější psí známky

Nerezová ocelová psí známka kulatá

známka pro psa kulatá

 

Zabezpečte svého psa: Hledáte dokonalý doplněk pro svého čtyřnohého přítele, který by zaručil jeho identifikaci v případě ztráty? Naše kulatá nerezová ocelová známka je tím pravým řešením.

  • Odolnost: Nerezová ocelová známka kulatá je odolná proti poškrábání a korozivním vlivům. S rozměry 25*30 mm a hmotností 7 gramů je ideální pro psy všech velikostí.

  • Personalizace: Vyryjte na ni jméno vašeho psa, vaši adresu nebo telefonní číslo. Všechny tyto údaje mohou pomoci, pokud by se váš pes ztratil.

Nerezová známka pro psa s proraženou tlapkou

Známka s tlapkou - barvy

Styl a kvalita v jednom: Pro všechny, kteří hledají něco více než jen funkčnost. Tato známka kombinuje krásu a praktičnost.

  • Estetika: Dostupná ve čtyřech barvách a vyrobená z kvalitní nerezové oceli. Tlapka ve známce dodává unikátní a stylový vzhled.

  • Detaily: Měří 40mm na délku a 20mm na šířku, což je ideální pro většinu plemen.

  • Gravírování: Možnost vygravírovat jméno vašeho psa a kontaktní informace. Laserové gravírování v ceně známky s použitím fontu Arial garantuje snadnou čitelnost a eleganci.

Závěrem: Ať už preferujete jednoduchý nebo stylový design, na www.upsika.cz najdete tu pravou známku pro vašeho psa. Kromě estetiky a kvality nabízíme i možnost personalizace, což zaručuje, že váš pes bude vždy bezpečný a snadno identifikovatelný. Vyberte si tu nejlepší známku pro svého čtyřnohého přítele ještě dnes!