Propiska s krystaly

Propiska s krystaly více barevných provedení.

S koncovou částí jdou ovládat dotykové displaje

Obsahuje černou náplň.

Cena včetně popisu.

Velikost: 14,7cm*1cm

Váha: 10g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 Zvolte variantu
99 Kč
Propiska s krystaly

Dárková propiska s vlastním textem

V době digitálních technologií a virtuálního světa někdy zapomínáme na kouzlo tradičních a osobních dárků. Jedním z takových dárků, který nikdy nevyjde z módy je dárková propiska s vlastním textem. Něco tak jednoduchého, jako je propiska, může díky osobnímu textu nabýt zcela nový rozměr a stát se cenným a unikátním dárkem.

Proč je propiska s vlastním textem tak výjimečná?

  1. Osobní dotyk: Gravírování vlastního textu na propisku dává možnost vytvořit něco jedinečného a proměnit obyčejný předmět v osobní dárek. Můžete zvolit jméno obdarovaného, speciální datum nebo vzkaz, který má pro vás zvláštní význam.

  2. Univerzálnost: Ať už hledáte dárek pro muže nebo ženu pro mladého či staršího, propiska s vlastním textem je vždy vhodná. Je to praktický dárek, který může být používán v každodenním životě, ať už v práci, doma nebo na cestách.

Gravírování v ceně produktu

Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků. Cena propisky zahrnuje i náklady na gravírování, což ji činí ještě atraktivnějším dárkem s vynikajícím poměrem cena/kvalita.

Někdy jsou to právě ty nejjednodušší věci, které vytvářejí největší dojem. Dárková propiska s vlastním textem je dokonalým dárkem pro každou příležitost, ať už jsou to narozeniny, výročí nebo jakákoli jiná speciální událost. Udělejte radost svému blízkému tímto osobním a elegantním darem.

Produktové video: