Přívěšky na klíče s vlastním textem

Malé kousky štěstí, které nosíte s sebou

Kdo by si nepřál něco trošku víc štěstí v každodenním životě? Bez ohledu na to, zda jde o důležitou pracovní schůzku, zkoušku nebo jen obyčejný den. Malá dávka pozitivní energie vždy pomůže. A co kdybyste si mohli toto štěstí nosit každý den ve formě elegantního přívěšku na klíče?

Čtyřlístek - Přívěšek na klíče pro štěstí

Symbol štěstí od nepaměti. Čtyřlístek nyní dostupný ve formě jedinečného přívěšku na klíče. Tento přívěšek není jen obyčejným čtyřlístkem. Každý lístek může nést váš vlastní text, což z něj dělá osobní talisman, který je jedinečný jen pro vás. To vše bez navýšení ceny, protože gravírování textu je v ceně produktu!

Čtyřlístek s vlastním textem

 

Srdce - Malý šperk s osobním nádechem

Představujeme vám přívěšek na klíče ve tvaru srdce s možností vyrytí vlastního textu. Ať už chcete připomenout datum, jméno, citát nebo jinou důležitou informaci. Tento přívěšek je ideálním místem pro vyjádření vašich emocí.

Detaily, které dělají rozdíl

  • Velikost srdíčka: 2cm x 2cm – ideální rozměr pro pohodlné nošení.
  • Materiál: Vyrobeno z odolné nerezové oceli s dokonalým leskem. Zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškrábání a korozním účinkům. 

Přívěšek na klíče srdce rozměry

 

Originální dárky pro všechny příležitosti

Hledáte-li dárek pro blízkou osobu, který zanechá trvalý dojem, tyto přívěšky jsou ideální volbou. Jsou to nejen stylové doplňky, ale také symboly štěstí a pozitivní energie s možností vlastního textu můžete tento dárek udělat opravdu speciálním a osobním.

www.upsika.cz
Gravírujeme pro Vás a Vašeho psa! #HafHaf