Přívěsek se jménem dětí a datumem narození - Kvádr

Přívěsek Kvádr ideální k narození dítěte

Velikost: Kvádr 4cm*5mm, Kolečko průměr 25mm

Hmotnost: 8g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
22.4.2024
199 Kč
Přívěsek se jménem dětí a datumem narození - Kvádr

Přívěšek vhodný na klíče od auta s údaji

Nejvýraznější vlastností tohoto přívěsku je možnost gravírování textu na všech čtyřech stranách kvádru. Tato funkcionalita umožňuje personalizaci dárku podle vašich představ. Doporučujeme gravírovat datum narození dítěte, vaše telefonní číslo nebo jakékoli jiné údaje, které by mohly být užitečné v případě ztráty klíčů.

Narození dítěte je jedinečným a nezapomenutelným okamžikem v životě rodičů. Je to chvíle radosti, lásky a nových začátků. Při hledání vhodného dárku pro tuto příležitost se často uvažuje o něčem osobním, originálním a praktickém. Přívěsek Kvádr splňuje všechny tyto požadavky a nabízí ještě více.

Nosit tento přívěsek s sebou není jen módní výrok, ale také praktické opatření. Mít na klíčích uvedené kontaktní údaje v případě ztráty je klíčové pro rychlé nalezení a navrácení klíčů zpět k majiteli. To je zvláště důležité v hektických chvílích, kdy každá sekunda počítá.

Jednoduchý a moderní design tohoto přívěsku zajišťuje, že se hodí k jakémukoli osobnímu stylu. Jeho kompaktní rozměry nebrání v pohodlném nošení a zároveň dodávají estetický prvek vašim klíčům.

Produktové video: