Pletený obojek pro psa z paracordu 50cm+

Obvod krku psa se měří na těsno, tak aby psa neškrtil. K měření je nejlepší použít krejčovský metr. Tuto naměřenou míru nám poté napište do poznámky pro prodejce, kterou najdete v třetím kroku objednávky nákupním košíku např. měřeno na těsno 55cm

Materiál: Pletený obojek z paracordu 550. Paracord 550 je označení šnůry z které se vyrábějí padáky. Nosnost jednoho provázku je až 250kg a je 4 mm tlustý. Obojek také disponuje nerezovým kolečkem s vnitřním průměrem 25mm + plastová spona. 

Hmotnost: Záleží samozřejmě na délce obojku, ale průměrná váha je cca: 43g (velice lehký)

Barva: Tu si může zákazník sám vybrat tak, že si vybere vnější a vnitřní barvu provázku.

Barva vnitřní
Barva vnější
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 28.6.2024 Zvolte variantu
499 Kč
Pletený obojek pro psa z paracordu 50cm+

Ručně pletený obojek pro velké psy

Pro majitele větších psů je důležité mít nejenom obojek, který poskytuje bezpečnost, ale také ten, který je pohodlný a stylový. V tomto článku vám představíme náš ručně pletený obojek určený pro psy s obvodem krku od 50 cm výše. Náš obojek kombinuje estetiku, odolnost a lehkost, což z něj činí ideální doplněk pro vašeho velkého čtyřnohého kamaráda.

Měření obvodu krku: Před zakoupením obojku je klíčové správně změřit obvod krku psa. Doporučujeme použít krejčovský metr a měřit na těsno, abyste zajistili pohodlí a bezpečnost vašeho psa. Získanou míru poté uveďte do poznámky pro prodejce při objednávce, například "měřeno na těsno 55 cm".

Materiál: Náš obojek je vyroben z kvalitního paracordu 550, což je odolná šňůra používaná při výrobě padáků. S nosností až 250 kg a tloušťkou 4 mm je paracord 550 známý svou spolehlivostí. Obojek je vybaven nerezovým kolečkem s vnitřním průměrem 25 mm a plastovou sponou, což zajišťuje jeho pevnost a trvanlivost.

Hmotnost: Díky lehkému materiálu je průměrná váha obojku kolem 43 g, což znamená, že váš pes bude mít pohodlný zážitek bez zbytečného břemene.

Barva: Rádi vám umožníme vybrat si barvy obojku podle vašeho vkusu. Kombinací vnější a vnitřní barvy paracordu si můžete vytvořit jedinečný design, který bude odpovídat vašim preferencím a osobnosti vašeho psa.

Náš ručně pletený obojek pro větší psy spojuje bezpečnost, pohodlí a stylový design. S pevným materiálem, který odolá nárokům každodenního života a možností individuálního výběru barev se tento obojek stane nejenom praktickým nástrojem pro venčení, ale i výrazem jedinečného stylu vašeho psa.