Papírová krabička na tužky

Papírová krabička na tužky

Velikost: 18,00 *4,00*2,00cm

Váha:  14,5g

Můžeme doručit do:
19.7.2024
30 Kč
Papírová krabička na tužky

Krabička z recyklovaného papíru

V dnešní době rychlého života a konzumismu je občas těžké najít dárky, které by byly jak krásné, tak ekologické. Ale nezoufejte, máme pro vás perfektní řešení - nádhernou dárkovou krabičku na pero z recyklovaného kraftového papíru.

Recyklovaný kraftový papír

Krabička je vyrobena z recyklovaného kraftového papíru, který je známý svou odolností a přírodní barvou. Papír prochází procesem, který minimalizuje ekologickou stopu a zároveň zachovává vysokou kvalitu a pevnost materiálu. Tento proces také zaručuje, že každá krabička má jedinečnou texturu a tón - každý kus je tedy vskutku originální.

Přírodní barva

Přírodní barva tohoto produktu dodává estetický vzhled, který se snadno hodí do jakéhokoli interiéru a je vhodný pro každou příležitost. Barva je neutrální, ale přesto elegantní a stylová. Je ideální pro ty, kteří upřednostňují jednoduchost a minimalismus.

Personalizace

Jedna z nejlepších vlastností této krabičky je možnost personalizace. Díky své struktuře můžete na krabičku napsat text lihovým fixem. To umožňuje, aby každá krabička byla nejen jedinečná, ale také osobní. Můžete napsat jméno obdarovaného, vtipný citát, inspirativní slova nebo cokoli, co by mohlo udělat tento dárek ještě výjimečnější.