Pánský náramek s gravírováním - Steel

Nerezový náramek s věnováním

Materiál: Nerezová ocel

Velikost: 22 * 1,2cm

Hmotnost: 40g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
19.7.2024
299 Kč
Pánský náramek s gravírováním - Steel

Steel náramek s nápadem

Tento nerezový náramek není jen kus šperku; je to projev vaší osobnosti. Vyrobený z kvalitní nerezové oceli, která je známá svou odolností a trvanlivostí, je tento náramek navržen tak, aby vydržel každodenní opotřebení a stále vypadal skvěle. S velikostí 22 * 1,2 cm a hmotností pouhých 40 gramů je pohodlný a není překážkou ani při každodenním nošení.

Jedním z klíčových prvků tohoto náramku je možnost gravírování. Doporučujeme vygravírovat název vašeho oblíbeného klubu, vaše jméno nebo dokonce věnování pro vašeho milovaného. Možnosti jsou neomezené a toto gravírování dělá každý kus unikátním.

Proč právě tento náramek? Jeho jednoduchý, ale elegantní design ho činí vhodným doplňkem pro každou příležitost. Bez ohledu na to, jestli jdete do práce, na večeři nebo na sport. Náramek dodá vašemu outfitu jiskru individuality. Navíc je vyrobený z nerezové oceli, nemusíte se obávat o jeho trvanlivost - zůstane vám dlouho.

Náramek s gravírováním - Steel není jen kus šperku je to projev vaší osobnosti a jedinečnosti. Dopřejte si něco, co vám připomene vaše vášně, vaše vztahy, nebo prostě jen vaše jméno. Buďte jedineční a vyjádřete se pomocí tohoto úžasného pánského náramku s gravírováním - Steel.

Produktové video: