Nerezové dětské body s textem

Nerezové dětské body s textem

Velikost: 35*30mm

Hmotnost: 12g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
28.6.2024
199 Kč
Nerezové dětské body s textem

Nerezové dětské body jako přívěšek na klíče

Rodičovství je jedno z nejvýznamnějších období v lidském životě. Každý rodič chce zachytit vzpomínky a speciální okamžiky spojené s dětstvím svých ratolestí. Nyní můžete mít stále u sebe stylovou připomínku těchto okamžiků díky nerezovému dětskému body ve tvaru přívěšku na klíče.

Estetika a kvalita v jednom

Přívěšek má tvar tradičního dětského body, které zná každý rodič. Jeho design je jednoduchý, ale působí velmi elegantně. Nerezová ocel, z níž je vyroben, zaručuje odolnost vůči opotřebení, korozi a jiným vnějším vlivům. Díky tomu zůstane váš přívěšek krásný i po mnoha letech používání.

Osobní vzkaz zahrnutý v ceně

Co dělá tento přívěšek ještě výjimečnějším je možnost vygravírovat na něj vlastní text. Ať už se jedná o jméno dítěte, datum narození nebo krátkou vzkazovou poznámku, můžete si být jisti, že tento osobní dotek přidá k přívěšku ještě větší hodnotu. A co je na tom nejlepší? Gravírování je zahrnuto v ceně produktu, takže nemusíte platit nic navíc.

Ideální dárek pro novopečené rodiče

Pokud hledáte originální a smysluplný dárek pro novopečené rodiče, tento přívěšek je skvělou volbou. Díky možnosti personalizace je každý kus jedinečný a má svůj vlastní příběh.