Náhrdelník srdce s věnováním

Originální dárek pro vaši maminku, přítelkyni či milovanou osobu

Velikost srdíčka: 20mm * 20 mm

Délka řetízku: 60cm

Materiál: Nerezová ocel, vybroušená do lesku

součástí produktu je i ocelový kuličkový řetízek dlouhý 60 cm.

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
31.5.2024
249 Kč
Náhrdelník srdce s věnováním
náhrdelník s věnováním pro přítelkyni srdce
Tip

Srdce s vlastním vygravírovaným textem

Originální, výjimečný a trvale památný

Každý z nás touží obdarovat své blízké něčím, co jim připomene naše city a zvláštní okamžiky společně strávené. Pokud sháníte dárek, který zůstane navždy v srdci a zároveň je nádherným šperkem, máme pro vás ideální tip.

Představujeme vám srdce s vlastním vygravírovaným textem. Nechte v něm vyrýt vzkaz, datum významné události či jen jednoduché slovo, které má pro vás oba zvláštní význam.

Elegantní a nadčasový design

Srdce o rozměrech 20mm x 20mm je dokonalým propojením elegance a jednoduchosti. Jeho nadčasový tvar v kombinaci s kvalitním řetízkem o délce 60 cm zajistí, že tento šperk bude vypadat skvěle s každým outfitem.

Vynikající kvalita

Vyrobeno z nerezové oceli a vybroušeno do dokonalého lesku, tato klenotnička je nejen nádherná na pohled, ale také odolná proti poškrábání a korozním účinkům. Můžete být jisti, že tento dárek vydrží roky a stane se ceněným majetkem vaší milované osoby.

Závěr

Ať už hledáte dokonalý dárek pro vaši maminku k narozeninám, romantickou pozornost pro přítelkyni k výročí nebo jen malý, ale významný dar pro kolegyni či neteř, srdce s vlastním vygravírovaným textem je skvělou volbou. Není to jen obyčejný šperk, ale také osobní zpráva, kterou můžete sdělit svým blízkým. Dárek, který zůstane navždy v srdci.