Klíčenka se psem

Velikost:

Samotná klíčenka má rozměr 16cm

Pes na klíčence 5cm * 4,8cm

Materiál:

Použitý materiál je Resin (pryskyřice) s nerezovými doplňky.

Hmotnost:

43g

 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024 Zvolte variantu
139 Kč
Klíčenka se psem

Klíčenka na krk

Klíčenky se staly více než jen praktickým nástrojem pro organizaci klíčů. Staly se módním doplňkem, vyjádřením osobnosti a vkusu. Jednou z takových klíčenek, které kombinují funkčnost a styl je naše klíčenka s malým, punkovým bulldogem.

Tato klíčenka je více než jen zábavným doplňkem - je to vyjádření osobnosti. Punkový bulldog přináší hravý prvek do vašeho každodenního života, zatímco design klíčenky zůstává elegantní a stylový. Klíčenka je dostupná v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu.

Samotná klíčenka má rozměr 16 cm, zatímco pes na klíčence má rozměr 5 cm * 4,8 cm. Klíčenka je vyrobena z pryskyřice (resin) s nerezovými doplňky, což zaručuje její odolnost a dlouhou životnost. Pryskyřice je oblíbený materiál pro klíčenky, protože je lehký a zároveň odolný. Klíčenka váží jen 43 g, takže ji snadno připevníte na krk nebo do auta, aniž byste cítili jakoukoliv přidanou zátěž.

S touto klíčenkou s punkovým bulldogem můžete ukázat svou lásku k psům, punku a stylu, a to vše v jednom malém, ale výrazném balíčku.