Kávová lžička s věnováním - Houslový klíč

Lžička pro hudebníky s gravírováním

Velikost: 15,4*2,5cm

Materiál: nerezová ocel

Hmotnost: 20g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
19.7.2024
169 Kč
Kávová lžička s věnováním - Houslový klíč
Lžička houslový klíč
Novinka

Lžička s gravírováním - Houslový klíč

Hledáte dokonalý dárek pro hudebního nadšence? Naše lžička pro hudebníky s gravírováním spojuje eleganci, funkčnost a osobní přístup do jednoho půvabného kousku. S houslovým klíčem na konci lžičky a gravírováním textu tato lžička není jen praktickým dárkem, ale také důkazem vaší vášně pro hudbu.

Design a Materiál: Naše lžička je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. S rozměry 15,4 * 2,5 cm a váhou pouhých 20 gramů je ideální pro každodenní použití i cestování. Ale to není vše! Její unikátní design s koncovým houslovým klíčem přidává do vašeho prostředí špetku hudební magie.

Gravírování: Co dělá naši lžičku opravdu výjimečnou je možnost personalizace. Gravírování textu je zahrnuto v ceně. Doporučujeme zadat maximálně text o 13 znacích. Vytvořte jedinečný a osobní dárek pro svého milovaného hudebníka. Ať už vygravírováním jména či důležitým datumem. Gravírovaný text dodává lžičce osobní charakter.

Dokonalý Dárek: Náš výrobek není jen lžíce - je to projev lásky k hudbě. Je to dokonalý dárek pro hudebníky, hudební pedagogy, studenty hudby nebo jakéhokoli milovníka hudby ve vašem životě. Ať už je to k narozeninám, Vánocům, Valentýnu nebo jen tak, aby jim ukázal, jak moc jsou pro vás důležití, naše lžička pro hudebníky s gravírováním určitě potěší.

Produktové video: