Karabina, otvírák na pivo - přívěšek na klíče

Karabina, otvírák na pivo - přívěšek na klíče s vlastním popisem

Velikost: 6,6cm * 3,2cm

Hmotnost: 17g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
28.6.2024
188 Kč
Karabina, otvírák na pivo - přívěšek na klíče

Karabina s otvírákem na pivo - víceúčelový přívěšek na klíče

V dnešní rychlé době hledáme multifunkční řešení pro naše každodenní životy. A co může být lepší než kombinovat praktičnost s funkcí a stylem? Představujeme vám karabinu, která není jen obyčejným přívěškem na klíče.

Robustní a funkční

Tato karabina je vyrobena z odolné nerezové oceli, což ji činí ideálním společníkem pro ty, kteří hledají trvanlivý a dlouhodobý produkt. S nosností až 20 kg je tato karabina nejen stylovým, ale i praktickým řešením pro zavěšení různých věcí, od klíčů po menší tašky.

Více než jen přívěšek

To, co odlišuje tuto karabinu od ostatních je její multifunkčnost. Nejenže může sloužit jako přívěšek na klíče, ale také obsahuje šestihranný klíč, což je nástroj, který se může hodit v nečekaných situacích. A to ještě není vše! Pro milovníky osvěžujícího nápoje je zde integrovaný otvírák na pivo, což z ní činí ideálního společníka pro letní grilování nebo jiné společenské akce.

Personalizace na míru

Chcete aby vaše karabina byla skutečně jedinečná? Žádný problém! Nabízíme možnost gravírování vlastního textu přímo na produkt. Ať už je to jméno, inspirativní citát nebo datum, můžete si být jisti, že váš přívěšek bude skutečně výjimečný. Navíc je tato služba zahrnuta v ceně produktu, takže nemusíte platit ani korunu navíc za tento osobní dotek.