Flash disk se jménem 64GB

USB flashdisk s vlastním textem

Kapacita: 64GB

Interface Type: USB 3.0

Velikost: 39mm*12mm
 

Hmotnost: 5g

Formátování: Při prvním spuštění je flashdisk nutno naformátovat. Zařízení by vás mělo samo vyzvat. Pokavaď ne dejte na něj pravé tlačítko - formátovat - vyberte systém souborů FAT32 a dejte spustit.

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
31.5.2024
349 Kč
Flash disk se jménem 64GB

Fleška s vlastním textem

S kapacitou 64GB a rozhraním USB 3.0 nabízí tyto personalizované USB flashdisky nejen dostatečný prostor pro uchování dat, ale také rychlý přenos dat mezi zařízeními. Jejich kapacita 64GB představuje zhruba 57GB-60GB volného místa, což je dostatečné pro uložení velkého množství dokumentů, fotografií, videí a dalších multimediálních souborů.

Jak formátovat flashdisk?

  1. Vložíme flashdisk do PC
  2. Najedeme na zařízení kurzorem a dáme pravé tlačítko a Formátovat..
  3. Zvolíme systém souborů FAT32 (podporuje většina zařízení - zbytek necháme tak jak je)
  4. a dáme spustit a to je vše - můžeme zvesela kopírovat data na flashdisk

Jak funguje proces personalizace?

Proces vypalování vlastního textu na USB flashdisky pomocí laserového paprsku je překvapivě jednoduchý. Začíná se výběrem textu, který si uživatel přeje umístit na svůj flashdisk. Tento text může zahrnovat jméno, slogan nebo libovolnou jinou zprávu dle přání uživatele.

Poté je vybraný text přenesen do softwaru, který řídí laserový paprsek. Tento software umožňuje přesné nastavení velikosti, fontu a umístění textu na povrchu flashdisku.

Samotný proces vypalování probíhá pomocí precizního laserového paprsku, který odpařuje povrchovou vrstvu materiálu na USB flashdisku, vytvářející tak trvalé a odolné označení. Díky této technologii je zajištěno, že personalizovaný text zůstane čitelný a zachová si svůj vzhled i po dlouhodobém používání.

Závěr

Personalizované USB flashdisky s vlastním textem, vypáleným pomocí laserového paprsku, představují inovativní způsob, jak zvýraznit jedinečnost a individualitu každého uživatele. S jejich širokým využitím a jednoduchým procesem personalizace se stávají atraktivním doplňkem pro firemní i osobní účely. Díky nim můžeme efektivně uchovávat a sdílet naše data, zatímco zároveň reprezentujeme svůj osobní styl a identitu.