Andělíček pro štěstí

Nerezový přívěšek Anděl

Velikost: 25mm * 35mm

Hmotnost: 8g

Jak u nás na popis ?

Popis laserem: text se zadává ve 3.kroku košíku - zde zaškrtnete políčko zadat poznámku pro prodejce a následně vyplníte text, který chcete gravírovat.

Popis čtyřlístku

Můžeme doručit do:
29.9.2023
188 Kč
Andělíček pro štěstí

Andělíček

Znáte ten pocit, kdy potřebujete drobný symbol štěstí, lásky nebo ochrany? Něco, co byste mohli mít stále u sebe a připomínalo vám, že jste milováni a chráněni. Zrovna takovým symbolem je náš Andělíček pro štěstí.

Představte si drobný přívěšek ve tvaru anděla, vyrobený z nerezové oceli, jehož lesklý povrch září na slunci a v každém světle. Takový je náš Anděl strážný, který může zdobit váš náhrdelník, náramek nebo klíčenku.

Andělíček je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která je vybroušena do dokonalého lesku. Díky tomu je povrch hladký, odolný proti poškrábání a nabízí dlouhou životnost.

Co však činí tento přívěšek jedinečným, je možnost vlastního gravírování. Můžete na něm nechat vygravírovat jméno, datum nebo osobní vzkaz, díky čemuž se z něj stane neopakovatelný a osobní dárek.

Darujte štěstí svým blízkým

Pokud hledáte originální a významný dárek, Andělíček pro štěstí je tou pravou volbou. Udělejte radost svým blízkým a darujte jim symbol štěstí, lásky a ochrany s vlastním vzkazem, který jim připomene, jak moc je máte rádi.