USB flash disk 128GB - se jménem

USB flash disk se jménem

Kapacita: 128GB

Interface Type: USB 2.0

Velikost: 45mm*10mm
 

Hmotnost: 11g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

359 Kč
USB flash disk 128GB - se jménem

USB flash disk se jménem

V dnešní době, kdy digitální data jsou všude kolem nás, může se stát, že vaše malé USB zařízení se ztratí v moři podobných předmětů. Ať už máte dokumenty, fotografie nebo videa, je důležité je chránit a zároveň mít je snadno identifikovatelné. Jak na to? Proč si nenechat vygravírovat své jméno přímo na USB flash disk?

  • Specifikace produktu:Kapacita: 128GB - dostatek místa pro všechny vaše soubory, fotografie a videa.
  • Interface Type: USB 2.0 - zajišťuje rychlý přenos dat a je kompatibilní s většinou zařízení.
  • Velikost: 45mm*10mm - kompaktní rozměr, který je snadno přenosný a vejde se do každé kapsy.
  • Hmotnost: 11g - tak lehký, že ho skoro necítíte!
  • Rychlost čtení: 12 Mb-18 Mb/S Rychlost zápisu: 4-6 Mb/S

Vlastní gravírování jména: Nejlepší cestou, jak zabezpečit, že váš USB disk bude jedinečný a snadno rozpoznatelný je nechat si na něj vygravírovat své jméno. To nejenže dodá vašemu disku osobitý nádech, ale také sníží riziko ztráty nebo záměny s jiným zařízením.

Ideální dárek: Tento osobní flash disk je skvělým dárkem pro kohokoli ve vašem životě. Ať už jde o kolegyni, kolegu, přítele nebo rodinného příslušníka bude jistě oceňován pro jeho praktičnost a jedinečný osobní dotek. Gravírování jména dodá dárku extra hodnotu a přemýšlení.

Ceny včetně gravírování: Mnozí by si mysleli, že za takovou službu si připlatíte majlant, ale u nás je gravírování jména zahrnuto v ceně! Takže nejenže dostanete kvalitní flash disk s obrovskou kapacitou, ale také s jedinečným osobním dotekem, aniž byste za to museli platit extra.

Nenechte si ujít tuto příležitost. Udělejte svůj digitální život jedinečným a zabezpečeným s naším USB flash diskem se jménem. Objednejte si svůj ještě dnes!