USB C - Flash disk 128GB

USB flash disk s věnováním

Kapacita: 128GB

Interface Type: USB 2.0, microUSB a adaptér na zapojení USB C

Velikost: 70mm*15mm
 

Hmotnost: 13g

Kde zadám text, který chci vygravírovat?

Text se zadává ve 3.kroku košíku - poznámka pro prodejce zde vyplníte text, který chcete vygravírovat.
Při více produktech napište jméno produktu a text.

Jak zadat text ke gravírování

Můžeme doručit do:
1.3.2024
399 Kč
USB C - Flash disk 128GB

USB, MicroUSB s adaptérem na USB C

V dnešní době jsou USB paměťové klíče nezbytným prvkem pro přenos a ukládání dat. Jedním z moderních a výkonných zařízení je USB klíč, který podporuje funkci hot plug & play, disponuje vysokorychlostním portem USB 2.0 a OTG portem (micro USB, s adaptérem typu C).

Jedním z hlavních benefitů tohoto USB klíče je absence potřeby fyzického ovladače. Stačí jej jednoduše zapojit a můžete okamžitě začít přenášet a ukládat data. Navíc není potřeba externího napájení, jelikož klíč je napájen přímo pomocí USB sběrnice.

Tento USB klíč je plně kompatibilní se všemi současnými operačními systémy, což z něj činí univerzálního společníka pro všechny vaše zařízení. Je důležité si být vědomi toho, že rychlost přenosu dat může kolísat v závislosti na typech přenášených souborů a konfiguraci počítače.

Specifikace rychlosti čtení a zápisu jsou následující:

  • Rychlost čtení: 12 Mb/s - 18 Mb/s
  • Rychlost zápisu: 4 Mb/s - 6 Mb/s

S rozhraním USB 2.0 poskytuje tento klíč spolehlivý a rychlý přenos dat. Jeho výborný stav zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost.

Jedinečnou možností, kterou nabízíme, je vygravírování textu přímo na tělo USB klíče. Tato služba je zahrnuta v ceně, což vám umožňuje personalizovat svůj klíč dle vašich individuálních potřeb.

Tento moderní USB paměťový klíč je skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a výkonný způsob přenosu dat s možností osobního doteku díky gravírování.